.

Документи

Затверджено

Виконкомом Федерації Футболу Кременчука

10.10.2019

 

Регламент

Чемпіонату та першості Кременчука з футзалу 2019-2020 роки

 

 

1. Цілі та задачі


- Пропаганда мініфутболу в місті

- Організація дозвілля населення в місті

- Визначення переможців змагань

 

2. Керівництво змагань


Чемпіонат і Першість проводить ФФК. Безпосереднє проведення покладається на Комітет мініфутболу і комітет проведення змагань. Контроль здійснюється Комітетом фізичної культури і спорту Кременчуцького міськвиконкому та Бюро Виконкому федерації, якому належить виключне право в оперативному прийнятті рішення.

 

3. Учасники змагань


У змаганнях можуть брати участь команди, які визнають і виконують Статут ФФК та подали заявкові листи в паперовому та електронному вигляді встановленої форми.

 

У заявці команди у 2 примірниках на момент гри повинно бути внесено не більше 20 футболістів, тренер, представник і той хто сплатив заявковий внесок в сумі 8000 грн.

 

Ігри проводяться в манежі «Політехнік», «Граніт» м. Кременчук з жовтня 2019 до квітня 2020 року.

 

Рішення по команді, яка не сплатила заявковий внесок до 01.12.2019 р, приймає дисциплінарний комітет.

 

4. Умови проведення


Першість і Чемпіонат міста проводяться за коловою системою у два кола, два тайми по 25 хвилин. На поле можуть перебувати 4 гравці і воротар, в рапорт арбітра вноситься 15 осіб, гра проводиться м'ячем №4.

 

Максимальна кількість команд в одній лізі 12, а мінімальна - 8. Перша, четверта, п'ята і шоста ліга грають у два кола, а друга і третя ліга грають перехідний турнір в одне коло, за підсумками турніру діляться на другу і третю лігу за набраними очками і грають в одне коло.

 

Дозволено грати гравцям, які беруть участь в Чемпіонаті України (Прем'єр Ліги, ПФЛ) в 1-й лізі, а в інших лігах заборонено.

 

Ігри 1-ї та 2-ї ліги проводяться в манежі «Політехнік», а в інших лігах «Політехнік» і «Граніт».

 

Переходи гравців дозволені в «трансферне вікно» з 25.12.2019 до 15.01.2020 один раз в сезоні. Гравців, які не беруть участі в Чемпіонаті і Першості міста можна заявити в будь-який період. До заявки припиняються за 5 турів до кінця змагань. Якщо гравець був заграний на Кубок за одну, то він може перейти в будь-яку з команд в якої не було розпочато чемпіонат і це є переходом, а в кубку припиняє виступ.

 

Перенесена гра повинна бути зіграна протягом 7 днів до календарної гри або після календарної гри.

 

Команди які посіли перші місця в лігах підіймаються на лігу вище, а команди які посіли останні місця опускаються на лігу нижче.

 

Команди, які бажають грати в лігах вище при наявності місць можуть там брати участь, а команди які бажають грати в лігах нижче у виняткових випадках рішенням Бюро виконкому.

 

5. Дисциплінарні проступки і відповідальність футболістів, тренерів, клубів

 

Тренери і футболісти зобов'язані виконувати всі вимоги цього положення і Правил гри, проявляючи дисциплінованість, повагу до суперників, партнерів по команді, арбітрів та глядачів. Керівництво команд не має право втручатися в дію бригади арбітрів.

 

Дисциплінарні проступки гравців, тренерів, представників до, під час і після гри розглядає КДК, проступки суддів - Комітет арбітрів. Якщо гра була припинена через недисциплінованість гравців однієї з команд або двох - рішення приймає КДК. Команді, яка не з'явилася на гру без поважної причини зараховується поразка - \ +, а команді суперника перемога + \ -. Дисциплінарні санкції зберігаються. За другої не явки команди без поважної причини, вона може бути знята зі змагань.

 

Гравець віддалений за позбавлення суперника очевидної гольової можливості і за другого попередження в одній грі - пропускає чергову гру, якщо гравець вилучений через інші проступки - розглядає КДК.

 

Облік попереджень та вилучень ведуть тренера команд. Тренер підписує протокол до гри і заповнює його за 30 хвилин до початку гри. Гравець отримав в змаганнях 3 попередження - пропускає чергову гру.

 

6. Арбітраж

 

Арбітраж здійснюється арбітрами, рекомендованими КА і затверджений Бюро Виконкому Федерації. Контроль за якістю арбітражу здійснює Інспекторський комітет.

 

7. Протести

 

Керівник команди, що подає протест, зобов'язаний після гри протягом години попередити арбітра про подання протесту. Заява про подачу протесту фіксується в рапорті арбітра. Арбітр та інспектор матчу в разі подачі протесту негайно відправляють ФФК свої пояснення. Письмовий протест повинен бути вичерпно мотивований і спрямований в ФФК на найближче засідання. Не розглядаються протести подані невчасно, неправильно подані і моменти пов'язані з Правилами гри.

 

8. Визначення місць

 

У разі рівності очок у двох і більше команд в силу вступають по черзі наступні показники:

 

У разі рівності очок за перше місце між двома командами проводиться - «Золотий матч», а в разі понад дві команди - відбудеться турнір.

 

За наступні місця будуть враховуватися наступні показники:

 

1. Кількість очок в іграх між собою;

2. Різниця забитих і пропущених м'ячів в іграх між собою;

3. Кількість забитих м'ячів в іграх між собою;

4. Загальна різниця забитих і пропущених м'ячів;

5. Кількість забитих м'ячів;

6. У разі рівності всіх цих показників місце в турнірній таблиці визначається жеребом.

 

9. Нагородження

 

Команди, які посіли 1 місце в Чемпіонаті і Першості кожної ліги нагороджуються кубками та медалями, гравці команд призерів нагороджуються медалями.

 

Призами нагороджуються:

  • Кращий воротар
  • Кращий бомбардир
  • Кращий гравець
  • 2 найкращих арбітри і інспектор

 

10. Фінансові витрати

 

ФФК несе витрати: з нагородження команд, з нагородження кращих гравців та арбітрів, інспекторів, з друкування і розмноження документів, щодо забезпечення бланками заявок, протоколів, афіш, з оплати харчування: арбітрів, інспекторів, медичних працівників, оренда спортзалів.

 

Команди несуть витрати: харчування гравців, тренування в день гри до 100 грн., проїзд до місця змагань.

 

У разі зняття команди зі змагань внесок не повертається.

 

З питань не зазначених у регламенті змагань рішення приймає Бюро виконкому.

 

Федерація Футболу Кременчука


 

Утверджено

Исполкомом Федерации Футбола Кременчуга

10.10.2019

Регламент

Кубка г.Кременчуга по футзалу 2019-2020 гг.

  1. 1.      Цели и задачи

- Пропаганда мини-футбола в городе

- Организация досуга населения в городе

- Определение победителей соревнований

2.  Руководство соревнованиями

Кубок проводит ФФК. Непосредственное проведение возлагается на Комитет мини-футбола и комитет проведения соревнований. Контроль осуществляется Комитет физической культуры и спорта Кременчугского горисполкома и Бюро Исполкома федерации, которому принадлежит исключительное право в оперативном принятии решения.

  1. 3.      Участники соревнований

В соревнованиях могут принимать участие команды признающие и выполняющие Устав ФФК, подавшие заявочные письма в бумажном и электронном виде установленной формы.

В заявке команды в 2 экземплярах на момент игры должно быть внесено не более 20 футболистов, тренер, представитель и уплативший заявочный взнос в сумме 8000 грн.

Игры проводятся в манеже «Политехник», «Гранит» г. Кременчуг с октября 2019 по апрель 2020 г.

  1. 4.      Условия проведения

Кубок города по мини- футболу проходит по системе плей-офф (на вылет). Пары определяются жеребьевкой. Согласно регламенту итог раунда определяется одноматчевым противостоянием. Если основное время завершается ничьей, то команды пробивают 6-м удары, пробивают по 3 человека с каждой команды, если ничья то удары будут длиться до промаха одной из двух команд. Матч длится два тайма по 25 минут, на поле могут находиться 4 игрока и вратарь, в рапорт арбитра вносится 15 человек, игра проводится мячом №4. Разрешено играть игрокам принимающему участие в Чемпионате Украины (Премьер Лиги, ПФЛ) в 1-й лиге, а в остальных запрещено.

Игроки которые заявлены и сыграли за одну команду в Чемпионате или Первенстве не имеют права принимать участия в Кубке за другую команду.

До заявки игроков в Кубке города прекращаются после четвертьфинала. В случае если  заявка в количестве 20 человек заполнена полностью то от заявить и до заявить возможно максимум 5 человек не принимающих участие в Чемпионате и Первенстве города.

  1. 5.      Дисциплинарные проступки и ответственность  футболистов, тренеров, клубов

Тренеры и футболисты обязаны выполнять все требования настоящего положения и Правил игры, проявляя дисциплинированность, уважение к соперникам, партнерам по команде, арбитрам и зрителям. Руководство команд не имеет право вмешиваться в действие бригады арбитров.

Дисциплинарные проступки игроков, тренеров, представителей до, во время и после игры рассматривает КДК, проступки судей – Комитет арбитров. Если игра была прекращена из-за недисциплинированности игроков одной из команд или двух решение принимает КДК. Команде не явившейся на игру без уважительной причины засчитывается поражение -\+, а команде соперника победа +\-. Дисциплинарные санкции сохраняются. За 2 не явки команды без уважительной причины грозит снятие с соревнований решением КДК.

Игрок удаленный за лишение соперника очевидной голевой возможности и за 2 предепреждения в одной игре пропускает очередную игру, удаленный за другие проступки игрок рассматривает КДК, игрок получивший в соревнованиях 2 предупреждения пропускает очередную игру без решения КДК. Учет предупреждений  и удалений ведут тренера команд. Тренер подписывает протокол до игры и заполняет его за 30 минут до начала игры.

  1. 6.      Арбитраж

Арбитраж осуществляется арбитрами, рекомендованными КА и утвержденный Бюро Исполкома Федерации. Контроль за качеством арбитража осуществляет Инспекторский комитет.

  1. 7.      Протесты

Руководитель команды, подающей протест, обязан после игры в течении часа предупредить арбитра о подаче протеста. Заявление о подаче протеста фиксируется в рапорте арбитра. Арбитр и инспектор матча в случае подачи протеста немедленно отправляют ФФК свои объяснения. Письменный протест должен быть исчерпывающе мотивирован и направлен в ФФК на ближайшее заседание. Не рассматриваются протесты поданы не вовремя, не правильно поданные и моменты связанные с Правилами игры.

8. Награждение

Команда которая выиграла Кубок награждается кубком и медалями, игроки команд призеров награждаются медалями.

Призами награждаются:

- Лучший вратарь

- Лучший бомбардир

- Лучший игрок

- 2 лучших арбитра и инспектор

9. Финансовые расходы

ФФК г. Кременчуга несет расходы: по награждению команд, по награждению лучших игроков и арбитров, инспекторов, по печатанию и размножению документов, по обеспечению бланками заявок, протоколов, афиш, по оплате питания: арбитров, инспекторов, мед. Работников, аренда спортзалов,

Команды несут расходы: питание игроков, трениров в день игры до 100 грн., проезд к месту соревнований.

В случае снятие команды с соревнования взнос не возвращается.

По вопросам не указанным в регламенте соревновании решение принимает Бюро исполкома.


Федерация Футбола г. Кременчуга


 

 

Главная страница » Документи
© МФК “КРЕМіНЬ”, 2012. Всі права захищені.
При використанні матеріалів сайту гіперпосилання на fckremen.com обов'язкове.